Close
pornotrex
Exit
www.tubesex.cc

Oświadczenie – Tarcza PFR

Ogłoszenie

[09.05.2016]
Zapytanie ofertowe dotyczące realizacji usług doradczych prowadzących do przygotowania Modelu biznesowego internacjonalizacji związanego z wprowadzeniem przez Zamawiającego produktu ‘Litery i symbole świetlne działające w oparciu o technologię LED’ na nowy rynek zagraniczny.

Zapraszamy do składania ofert.

Pliki do pobrania

Firma Designer realizuje projekt B2B

[01.09.2011]
Projekt nosi tytuł “Automatyzacja procesów biznesowych pomiędzy firmą Designer a Partnerami” i jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 8.2 – “Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”. Przedmiotem projektu jest rozbudowany system B2B, integrujący system Wnioskodawcy (Comarch Optima) z systemami partnerów biznesowych. System ten ma za zadanie zautomatyzowanie procesów związanych z wycenianiem, zlecaniem, produkcja i rozliczaniem usług i produktów.

Ogłoszenie

[01.09.2011]
Firma Designer Marek Drobot i Wspólnik Sp.J. informuje o rozpoczętym postępowaniu dotyczącym wyboru dostawcy kompleksowego systemu do automatyzacji procesów biznesowych pomiędzy firmą Designer a jego partnerami, realizowanej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 8.2 – “Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”

Ogłoszenie

[01.09.2011]
Firma Designer Marek Drobot i Wspólnik Sp.J. informuje o rozpoczętym postępowaniu dotyczącym wyboru oferty na dostawę i uruchomienie serwera dla kompleksowego systemu do automatyzacji procesów biznesowych pomiędzy firmą Designer a partnerami, realizowanej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 8.2 – “Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”

Go top