Close
pornotrex
Exit
www.tubesex.cc

Samochody oraz inne pojazdy możemy oznakować na różne sposoby:

FOLIA PLOTEROWA:
Reklamę wykonuje się poprzez wycięcie elementów z kolorowej folii (można użyć ograniczonej ilości kolorów z próbnika). Za jej pomoca można na samochodzie nakleić proste logo, dane teleadersowe, hasło reklamowe itd.

FOLIA WYLEWANA:
Reklama tak jak w przypadku folii ploterowej jest wycinana z folii już mającej kolor. Za jej pomocą można okleić całe auto zmieniając jego wygląd. Właściwości folii pozwalają nam dowolnie ją kształtować w przetłoczeniach i łukach karoserii.

WYDRUK AN FOLII POLIMEROWEJ:
Reklama jest drukowana na powierzchni folii która następnie naklejana jest na samochodzie. Technika ta pozwala nam umieścić każdy projekt graficzny w pełnej gamie kolorów, zdjęcie produktu czy miejsca etc. Nie można jej użyć w miejcach przetłoczeń, łuków i ostrych krzywizn karoserii.

WYDRUK NA FOLII WYLEWANEJ:
Reklama jest drukowana na folii wylewanej, najbardziej zaawansowanym materiale do oklejania samochodów. Daje możliwość oklejenia całego samochodu a nie tylko prostych płaszczyzn. Najlepszy efekt reklamowy.

WYDRUK NA FOLII OWV (ONE WAY VISION):
Jest to specjalny rodzaj folii o perforowanej powierzchni. Poprzez równomierne rozmieszczenie otworów uzyskuje się efekt półprzepuszczalności światła. Zadrukowaną folię należy aplikować od strony zewnętrznej szyby pojazdu. Osoby przebywające wewnątrz mają prawie nieograniczoną widoczność, natomiast na zewnątrz widzimy jednynie reklamę.

MALOWANIE PLANDEK DO NACZEP:
Napisy reklamowe i proste logotypy możemy wykonać na plandekach techniką szablonową, za pomocą specjalnych farb plandekowych dzięki którym grafika jest bardzo trwała a farba nie pęka po zgięciu plandeki, napisy wykonujemy u klienta bez konieczności zdejmowania plandeki. Liczba kolorów możliwych do użycia jest ograniczona.

DRUKOWANIE PLANDEK DO NACZEP:
Przy bardziej skomplikowanych i pełnokolorowych reklamach zawierających np zdjęcia reklama jest nadrukowywana na plandece.
UWAGA! nadruk możliwy jest tylko nowej plandece przed zgrzaniem jej i zaoczkowaniem – ta forma oznakowania jest jednoznaczna z zakupem nowej plandeki.

Go top