Close
pornotrex
Exit
www.tubesex.cc

Oferta materiałów reklamowych i obszarów reklamy w których się poruszamy jest niezwykle szeroka i są to wszelkiego rodzaju projekty graficzne, szeroko pojęta poligrafia (druk offsetowy i cyfrowy), reklama wizualna (kasetony, tablice i tabliczki, litery przestrzenne i świetlne, ścianki wystawiennicze, roll-upy, flagi i wiele więcej), druk wielkoformatowy (banery i siatki XXL, wydruki do podświetleń), reklama na samochodach i pojazdach. Przygotowujemy i realizujemy kampanie reklamowe, indywidualne gadżety i odzież reklamową. Projektujemy strony www oraz prezentacje multimedialne. Sezonowo w naszej ofercie można znaleźć wszelkiego rodzaju kalendarze.

Dzięki technicznemu zapleczu i doświadczonemu zespołowi specjalistów w skład naszych usług wchodzi również produkcja i montaż reklam takich jak tablice reklamowe, maszty flagowe, kasetony i litery świetlne, pylony oraz innych konstrukcji spełniających potrzeby klienta.

Od 2013 roku naszą ofertę poszerzyliśmy o indywidualnie projektowane materiały dekoracyjne. Drukujemy na wymiar ekologiczne fototapety oraz obrazy na płótnie. Aby słowo full-service nie było tylko pustym sloganem oferujemy również profesjonalną usługę wyklejania fototapet na ścianie lub innej wskazanej powierzchni spełniającej techniczne wymagania do aplikacji używanych przez nas materiałów.

Go top