Close
pornotrex
Exit
www.tubesex.cc

Tabliczki przydrzwiowe

reklama wizualna

Tabliczki spełniają rolę czytelnego nośnika informacji przy jednoczesnym utrzymaniu estetycznego wyglądu dostosowanego do aranżacji i otoczenia firmy. Nasze tabliczki tworzą przyjazne wskazówki dla Klienta i pozwalają na wzmocnienie wizerunku Firmy.

PONIŻEJ PRZYKŁADY DWÓCH POPULARNYCH ROZWIĄZAŃ (dostępne są również inne wersje tabliczek)

Z WYMIENNĄ KARTKĄ
Bardzo łatwa wymiana informacji, które mogą być wydrukowane na zwykłej drukarce. Uniwersalność systemu polega również na możliwości montażu tak w pionie jak i w poziomie. System charakteryzuje wypukły kształt, który tworzy bardzo ciekawą powierzchnię ekspozycyjną. Spośród dostępnych szerokości profili możemy, operując długością tabliczki, zaprojektować nośnik informacji dostosowany do indywidualnego projektu.

Produkt wykonany z profili aluminiowych anodowanych – zwykle w kolorze srebrnym lub złotym. Tabliczki posiadają zakończenia – zaślepki PCV a informacja zabezpieczona jest przezroczystą folią antyrefleksyjną.

MODUŁOWE
Klasyczny system modułowy, pozwalający na łatwą i szybką aktualizację informacji. Posiada możliwość dowolnego konfigurowania modułów – w zależności od zapotrzebowania i wymagań estetycznych.

Zbudowany z profili aluminiowych, standardowo anodowanych na kolor srebrny. Informacja zabezpieczona przezroczystą folią antyrefleksyjną.

ZAPYTAJ O CENĘ

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Go top