Close
pornotrex
Exit
www.tubesex.cc

Kasetony reklamowe

reklama wizualna

Kasetony reklamowe to efektowna i uniwersalna forma identyfikacji wizualnej. Wykorzystywane zarówno jako reklama wewnętrzna, jak i na zewnątrz – na elewacjach budynków. Dzięki podświetleniu są doskonale widoczne również w nocy.

KASETON Z PŁYTĄ CZOŁOWĄ PŁASKĄ
Najpopularniejszy rodzaj kasetonów podświetlanych. Standardowo wykonany z profilu aluminiowego różnych szerokości, malowanych proszkowo na dowolny kolor palety RAL lub kolejony folią. Występują one w wersji jednostronnej, dwustronnej, pionowej lub poziomej. Grafikę umieszczamy przy użyciu folii ploterowych lub druku lateksowego. Do tego typu kasetonów podświetlanych używamy diod LED.

KASETON Z LICEM WINYLOWYM (tkanina z tworzywa sztucznego)
Idealny w przypadku kasetonów o dużej powierzchni, gdyż pozwala na umieszczenie grafiki bez łączeń, co ma ogromne znaczenie przy nacisku na estetykę wykonania. Kaseton winylowy jest odporny na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Do takich kasetonów podświetlanych używamy diod LED.

KASETON Z FREZOWANYCH, WARSTWOWYCH PŁYT ALUMINIOWYCH (np. TUBOND, ALUDECOR)
Bardzo elegancka forma reklamy zewnętrznej. Właściwości stosowanych płyt warstwowych zapewniają wytrzymałość oraz wysoką estetykę wykonania. W nafrezowane w tubondzie otwory umieszczamy pleksi o różnych grubościach. Dzięki zastosowanym diodom LED efekt i trwałość reklamy jest bardzo wysoka.

KASETON TŁOCZONY PRÓŻNIOWO
Kasetony tłoczone dostępne są w standardowych wymiarach oraz na specjalne życzenie klienta. Występują one w wersji jednostronnej, dwustronnej, pionowej, lub poziomej. Grafikę reklamową nanosimy za pomocą folii samoprzylepnej lub metodą sitodruku. Istnieje możliwość lakierowania profilu na określony kolor z palety RAL. Do tego rodzaju kasetonów podświetlanych używamy świetlówek.

ZAPYTAJ O CENĘ

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Go top