Close
pornotrex
Exit
www.tubesex.cc

BANERY I SIATKI MESH

DUŻY FORMAT

Najpopularniejsze i najtańsze podłoże do ekspozycji zewnętrznej. Typowe sposoby wykończenia – zgrzanie i zaoczkowanie sprawiają, że baner reklamowy jest łatwy w montażu i demontażu. Lekki i elastyczny. Zalecany do ekspozycji w miejscach nie narażonych na silne działanie wiatru.

Baner Frontlit 500g błysk/mat – tkanina winylowa przystosowana do druku jednostronnego.
Banery te są trudne do rozdarcia, wodoodporne, odporne na UV i zmiany temperatur. Jest bardzo wygodny do transportu – wystarczy go zwinąć w rulon. Dzięki możliwości zgrzewania reklama może być praktycznie dowolnej wielkości.

Baner Blockout 650g mat – tkanina winylowa przeznaczona do druku dwustronnego.
Banery te posiadają specjalną przekładkę, która nie pozwala na przenikanie światła. Są odporne na warunki atmosferyczne, jak i uszkodzenia mechaniczne. Przekładka sprawia, że banery te nie prześwitują nawet w słoneczne dni i są idealnie czytelne.

Siatka winylowa (MESH) 330g mat – materiał przeznaczony do wielkopowierzchniowych reklam. Dzięki perforacji przepuszcza powietrze, zapobiegając tworzeniu się efektu żagla, który jest najczęstszą przyczyną rozerwania banerów. Siatka Mesh jest lżejsza od innych materiałów banerowych i stosowana jest głównie na elewacjach budynków, wolnostojących ramach, oraz wszystkich miejscach narażonych na mocne podmuchy wiatru.

Wydruki mogą być wykończone na kilka sposobów:
– docięcie do formatu bez zgrzewania,
– zgrzewanie z tunelami,
– zgrzewanie wzmacniające krawędzie,
– oczkowanie – standardowe co 50 cm lub inne wg potrzeb Klienta.

PODANE CENY SĄ SZACUNKOWE I PODLEGAJĄ WERYFIKACJI PRZY DANYM ZLECENIU

Go top